BAR ORIENTALNY THU TRANG

Ostatniaopinia


4,5 gwiazdek z 245 opinii

Wszystkie opinie pochodzą od klientów Pyszne.pl, którzy zamówili z Bar Orientalny Thu Trang. Chcesz wiedzieć więcej? Dowiedz się więcej

8 cze 2026 o 20:29 Dobrze zapakowane, ale nie smakowało mi. Zbyt mocno wyczuwalny olej rybny (?). Całość wylądowała w koszu Poza sajgonkami.
20 maj 2026 o 18:30 Sajgonki... poprawne ale panga to masakra. Posmak płynu do naczyń, surówka to posiekana kapusta nawet bez grama czegokolwiek z przypraw. Ogólnie...nie do zjedzenia bo trochę strach, i ten posmak płynu...nie polecam. Jakiś plus? Tak...szybka dostawa.
15 kwi 2026 o 17:50 Jedzonko pyszne, cieplutkie, estetycznie zapakowane. Szybka dostawa
24 mar 2026 o 12:22 W jednym pad thai prawie nie było mięsa. Poza tym ok.
17 mar 2026 o 22:08 Z polecanych lokali, które sobie sprawdzaliśmy. Najlepsze Pad Thai w Skierniewicach