Wszystkie opinie pochodzą od klientów Pyszne.pl, którzy zamówili z Bar Orientalny Thu Trang. Chcesz wiedzieć więcej? Dowiedz się więcej
Monika
8 cze 2026 o 20:29
Dobrze zapakowane, ale nie smakowało mi. Zbyt mocno wyczuwalny olej rybny (?). Całość wylądowała w koszu Poza sajgonkami.
Zgierska
20 maj 2026 o 18:30
Sajgonki... poprawne ale panga to masakra. Posmak płynu do naczyń, surówka to posiekana kapusta nawet bez grama czegokolwiek z przypraw. Ogólnie...nie do zjedzenia bo trochę strach, i ten posmak płynu...nie polecam. Jakiś plus? Tak...szybka dostawa.